Gå til innhold

Trist dag :(


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Tankene strømmer gjenom hode i dag, angrer no helt for jævlig på at jeg valgte å ta en abort. Skulle ha hatt termindato i dag. Tanken på at jeg kunne ha ha hatt et lite barn nå svir noe helt forferdelig. Jeg var mer sikker enn usikker den siste tiden på at jeg tok det rette valget, på grunn av et vanskelig forhold til barnets far, men likevel så sitter jeg her og tørker tårer. Har ikke gått en eneste dag siden aborten der jeg ikke har tenkt på barnet jeg valgte å ikke bære fram. Sorgprossessen har tatt lang tid, men dette er nok bare noe jeg må lære meg og leve med.

Er det flere der ute som har det sånn ?

Fortsetter under...

Jeg kjenner meg igjen. Det er to barn som mangler i livet mitt og jeg tenker på det hver dag, selv om det begynner å bli en stund siden.

Nå er jeg gravid igjen og veldig usikker på hva jeg skal gjøre. Jeg føler at det ventes av meg at jeg skal ta abort og at det er det "smarte" valget, men jeg vet hvor vondt det er.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...