Gå til innhold

sinnsykt migrene og ks om en uke


Anbefalte innlegg

Skrevet

hva er det som gjør at vi får sinnsykt migrene . Hjelper ikke engang paracet eller noe. Blodtrykket er grei ,men hva er det som gjør til vi får nå på slutten av svangerskapet så mye migrene?????

 

 

 

Skrevet

er nok hormonene dessverre.jeg er til vanlig plaget av hormonell migrene ved mens og el, og hadde det nesten konstant de første 3 mnd av svangerskapet.

nå på slutten har migrenen kommet tilbake igjen;-(

Skrevet

uff ja. det er så kjedlig med slikt migrene som er bankende og stikkende i selve panne delen,men man blir litt beskymret og. Var innom kvelds poliklinikk igår på KK, var så redd om jeg ikke hadde blodtrykk høyt ,men neida,det var som du sier hormonell migrene uff. Nå når det nærmer seg Ks,så blir det masse av det siden man tenker på ks. Du da? skal du føde snart? når hadde du ks på KK?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...