Nikki 75 Skrevet 9. august 2009 #2 Skrevet 9. august 2009 Jeg er 7+6 nå, og har ikke vært særlig plaget med murringer den siste uken omtrent. Men det er vel ganske individuelt. Selv om det er deilig å slippe smertene, så var det nå på en måte godt å kjenne at det er noe på gang der inne også.
Molait Skrevet 9. august 2009 #3 Skrevet 9. august 2009 Har ikke hatt noe murringer jeg, så når de da evt slipper tror jeg blir veldig individuelt:) Har faktisk ikke hatt noen tegn annet enn mer utflod. Hadde det ikke vært for tester og blodprøve hadde jeg ikke trodd på at jeg var gravid. Vært så heldig å slippe kvalmen i 4 svangerskap (bare to jeg fikk gå fullt ut) men pleier å bli øm i puppene vaffal! Kjenner ittno jeg.
Wera72 Skrevet 9. august 2009 #4 Skrevet 9. august 2009 Jeg har masse murringer enda. Er 9+2 i dag og har lyst det skal slutte for jeg bekymrer meg litt. Så dette lurte jeg også på. Er litt av og på sef, men jeg kjenner det godt hver dag, og noen ganger er det skikkelig vondt hvis jeg snur meg brått i senga om natta. Er vel livmorbåndene som strekker seg.
MissMe*med*lillegutt Skrevet 9. august 2009 #5 Skrevet 9. august 2009 Kjenner meg igjen! Hadde kjempe masse murringer de første ukene jeg og.. som var direkte kjempe vonde.. =S Hadde de vel fram til uke 8-9ca, så begynte de å avta litt .. Nå kjenner jeg kun litt av og til og er nå 12+1
vannmann_81 Skrevet 10. august 2009 #6 Skrevet 10. august 2009 Jeg hadde veldig kraftige murringer frem til ca uke 6, nå i uke 10 er det mye roligere. Litt hver dag, men det går fort over. Kvalmen derimot..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå