Gå til innhold

har jeg hatt en SA?


nikoline, prinsen og prinsessa

Anbefalte innlegg

Skrevet

mensen kom 5 dager før ! hadde sååå sykt vont som jeg aldri har hatt før. våkna mange ganger på natta av smerter. blør masse og det er litt klumpete. er såå hormonell at jeg har vont ( vanselig å forklare).. jeg syns alt er så merkelig. har jo vanlige mensmerter til vanlig og pleier aldri å få den så tidlig.. kan det være at egget ble befruktet men så gikk det over til spontanabort?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Man kaller det ikke SA hvis man får mensen for tidlig (selv om egget kan ha vært befruktet) fordi du da per definisjon ikke har vært gravid (en test hadde nok ikke vært positiv heller).

 

Det er ikke uvanlig at syklusen varierer litt, så det på det heller som positivt at du kan komme raskere i gang med neste pp : )

 

Lykke til : )

Skrevet

Kan vel kanskje ha vært en kjemisk. Egget er befruktet og streifer innom livmora men kommer ut med mensen. Uansett så regnes det ikke som sa da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...