Gå til innhold

Litt overrasket etter ordinær UL


Anbefalte innlegg

Har akkurat kommer tilbake fra UL, og jeg ble litt overrasket. Jeg var så sikker på at jeg skulle får en jente nr 3, men der tok jeg feil, gitt:) Det blir nok en gutt. Alt så fint ut, da. Godt å se. Og med 2 jenter fra før blir det nok litt shopping av klær etthvert, ja. Har ikke så mye liggende til å kle opp en gutt akkurat;)

Fortsetter under...

Takk,takk, Tviler ikke på at det blir gøy. Bare litt overrasket ;) Føler lliksom at nå "kan" jeg dette med jentebabyer, så dette blir på en måte litt nytt for meg, da. Ikke for det. Kommer nok fort inn i det, da, også er det jo gøy med litt forandring;)

Sånn tenkte jeg også då jeg gikk med Vegard, men det er jo få forskjeller de første mnd. Men etterhvert så vi i alle fall forskjell på personligheten til jenta og gutten. Vi har oppdratt dem likt. Hvis Lisa ville leke med biler, fikk hun det, og hvis Vegard ville leke med dukker, fikk han det. Men hun er veldig jentete, liker rosa, dukker og prinsesser, mens Vegard liker Sabeltann, biler og båter:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...