en til.. Skrevet 5. august 2009 #1 Skrevet 5. august 2009 Det står skrevet at 1,1 av 100 kvinner blir gravide i løpet av 5 år ved bruk av hormonspiral. Det er ufattelikg å tenke på at jeg er en av dem. Noen som har opplevd det samme? Har fått legetime på fredag, til da må jeg bestemme meg om jeg vil fjerne spiralen eller la den være der.. Vet ikke hva jeg skal gjøre.. Jeg er både sjokka og redd.. og veeeldig kvalm. Måtte gå hjem fra jobb i dag (kasta opp 3 ganger). Vet ikke helt hva jeg kan forvente.
en til.. Skrevet 5. august 2009 Forfatter #2 Skrevet 5. august 2009 Noen som vet hvordan man endrer nick? Den passer jo ikke akkurat :-) Var veldig aktiv på BIM for 2 år siden :-)
Molait Skrevet 6. august 2009 #3 Skrevet 6. august 2009 Din side-brukereh... brukerinfo eller noe sånt:) Er noen valg bortover, trykk deg frem:) Der du får opp all info om deg er det og en boks med nick. Gratulerer da, eller evt:)
lillemora** Skrevet 6. august 2009 #4 Skrevet 6. august 2009 hei, du skrev et innlegg jeg trengte akkurat nå. sitter her i skrivende stund å lurer på om jeg har blitt gravid med hormonspiral levonova. Har symptomer og har hatt det i ei uke nå. Begynner å få ømme pupper også. Hva fikk deg til å tro du var gravid, og hva symptomer hadde du ? er så nervøs... håper du svarer:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå