Gå til innhold

Emmaljunga Mykbag


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Det finnes en del poser som er mindre enn Voksi. Ville brukt noe sånt jeg. Også ville jeg brukt en lite lammeskinn som underlag - bunnen i mykbagen er ganske hard. Evnt kan man bruke lammeskinn som underlag og dyne over. Så er det trekk til å lukke igjen mykbagen med. Selve mykbagen blir da som en pose. Kan også brukes til det etterhvert ved å ta ut platen som ligger i bunnen. Alternativt kan man bruke Voksiposen som mykbag. Man får kjøpt plate til å legge i bunnen av voksiposen slik at man kan bruke den som bag. Det kan jo også være en løsning å bruke Voksi som mykbag i den vognen du har.

De små posene som passer fint til små i bag heter vel babynest som fellesbetegnelse tror jeg... Du finner noen hos lilleprinsen i alle fall.

 

Men vi brukte bare posen rett i vogna etterhvert.... Ikke bag i det hele tatt, men da var hun over 6 mnd altså :) Og vi hadde en odenwalder pose, med sele hul.

 

Om du har lyst og kan ta deg råd kan du kjøpe den katvigposen og buke som softbag, den er jo så lekker!

 

Nå til vinteren skal jeg gjøre som anonym 0816 10082009 sier, bruke softbag som vinterpose når hun skal sove her hjemme. Odenwalder posen blir da i barnehagen. Jeg har tenkt å ha skinn i bunnen på softbagen, ullteppe og eventuelt skinn over også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...