Bumblebeee Skrevet 1. august 2009 #1 Skrevet 1. august 2009 Litt bekymret her. For noen dager siden kjente jeg en slags murring og lurte på om jeg kunne ha el. Men TR hadde nettopp dratt sin vei så det slo jeg fra meg. I dag fikk jeg kjøpt meg el-tester, og da jeg skulle ta en nå i ettermiddag var det masse el-slim, seige tråder (beklager ekle detaljer) og jeg sikker på at testen da ville bli positiv. Men det ble den ikke. Jeg er bare på dag 10 i syklusen, jeg kan vel ikke ha hatt el allerede? I såfall er løpet kjørt for vi har ikke hatt sex siden før TR. Hva slags erfaringer har dere? Kan el-slimet komme før pos test? Får teste videre de neste dagene og se.
Mamma`n til Ole Kristian Skrevet 1. august 2009 #2 Skrevet 1. august 2009 Har ikke noe klart svar å gi deg, men jeg ville fortsatt med testingen noen dager til iallfall, og selv om EL-testen er negativ kan det jo bety at egget er sluppet, så du får forføre din kjære noen dager fremover:) Sies at svømmerne er mest virrile da morgnen, så da vet du hva su skal gjøre før kirketid i morgen:)))) Lykke til:)
Bumblebeee Skrevet 1. august 2009 Forfatter #3 Skrevet 1. august 2009 Ja jeg får sette inn støtet i kveld iallefall. Hans tur til å sove lenge morgen. Kjenner typiske el-murringer, får teste igjen i morgen. Åååå, jeg håper ikke el har vært!
adie Skrevet 1. august 2009 #4 Skrevet 1. august 2009 ja,ville å bare ha fortsatt å prøve.....og å teste.... men det at du tenker at el ...kan komme dag ti...får meg til å tenke at nå må jeg å teste......på dag ti i morgen...må kanske beg å teste snart jeg å.......vil jo helst ikke gå glipp av en sjangse!!!!
M ♥ ♂-2010 Skrevet 1. august 2009 #5 Skrevet 1. august 2009 El-slim forsvinner når eggløsningen kommer, leste jeg nettopp. :-)
Drømme Stress ned-mamma Skrevet 1. august 2009 #6 Skrevet 1. august 2009 e det no sjangse med elslim og bare "rett før" positiv el test før den blei skikkelig neg igjen???
Bumblebeee Skrevet 2. august 2009 Forfatter #7 Skrevet 2. august 2009 Tror ikke denne syklusen er som alle andre. Er nå på dag 11, og slimet er borte.Testen er fremdeles negativ. I følge babyverden skal el komme 6.aug,så jeg får teste frem til da. Har typiske el-smerter nå, men klarer ikke for mitt bare liv å huske om de pleier å komme flere dager før pos test, eller om jeg faktisk har hatt veldig tidlig el denne mnd. Sutre sutre..hehe!! Nei, nå må jeg slutte å gruble. Ikke noe å gjøre til eller fra. Enten har el vært eller så kommer den til uka. Puh! ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå