Gå til innhold

når poppet dere?


ybab_07 gutt+twins i magen

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er bare ti uker på vei med tvillinger, å tross et vekttap på 5 kilo, ser jeg bare tykkere ut om magen :P Er ikke sånn at jeg ser gravid ut, bare tjukk, hihi. Når poppet deres mage frem? Sånn at man så at du faktisk var gravid.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei du =)

 

Jeg kommer ihåg at da jeg var på ferie tur til danmark i Feb så var det en dame som spurte meg nor min termin var og da jeg svarte 10 agust så ble hun sjokkert. "oj" du som er så stor!" . Da visste jeg fakktiskt ikke at jeg hade to små jenter!

 

da var jeg ca 4 månader gravid =) og da hade jeg bynt og få mage men den var sjokkert stor syntes den dama. PÅ meg da som er så tynn fra før!

 

lycke till ;-)

Jeg blir igångsatt i morgen =)

Har gått i 38 + 5 nå og har allt for lite fostervann.

Fick veite det idag =)

Skrevet

Først syns jeg magen vokste endel i uke 11 og 12, og deretter skjedde det noe nå nylig, akkurat i starten av uke 17. Over natten flyttet magen seg oppover og jeg ser veldig gravid ut! Lykke til!

Skrevet

Fikk ikke ordentlig gravid mage før i uke 23!! Selv om jeg er 3 gangs fødende. Nå i uke 28 er jeg blitt stor. Regner med jeg ser høygravid ut om en tre fire uker!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...