3smaa Skrevet 26. juli 2009 #1 Skrevet 26. juli 2009 Jeg skulle ha hatt eggløsning idag, men jeg har test 3 ganger idag uten noe positivit, jeg begynte å teste for 4 dager siden. Jeg har testet positivt på dag 14 to måneder før, men denne gangen hadde jeg syklus på 30 dager, kan det bety at jeg ikke har eggløsning før dag 16? Jeg har ikke hatt smerter eller slim som jeg bleier å få. Hjelp meg plisss
Drømme Stress ned-mamma Skrevet 26. juli 2009 #2 Skrevet 26. juli 2009 Trenge ikkje få panikk ennå El forskyve seg plutselig et par dager uten noen logisk forklaring.. Så bare hekk i vei så går det bra dette (eg har prestert å ha el på dag 33 ca!!!!)
3smaa Skrevet 27. juli 2009 Forfatter #3 Skrevet 27. juli 2009 Problemet at jeg har testet meg på dag 12 og der var det en strek som er nesten like sterk som kontroll streken. Men på bruksanvisning står det at den må være like strek som kontroll streken eller sterkere. Jeg har testet meg idag og, men det var negativ også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå