togutter Skrevet 25. juli 2009 #1 Skrevet 25. juli 2009 Jeg skal dit til uka, og lurer fælt på om jeg blir satt igang da, eller om jeg må vente eeeeenda mer? Skal sies at jeg bor ganske langt unna sykehuset også..
*Mamma09* Skrevet 25. juli 2009 #2 Skrevet 25. juli 2009 Jeg har også fått time til overtidskontroll.. Fikk høre at dette var en sjekk på at alt var bra med babyen, at morkaken fortsatt fungerte bra ol. Men jeg lurer også på dette med igangsetting? Er det en mulighet for igangsetting på overtidskontroll ? Dytter litt jeg
AdrenaLine Skrevet 25. juli 2009 #4 Skrevet 25. juli 2009 Jeg skal på overtidskontroll på Riksen på onsdag. Da er jeg 42+2 og jeg fikk beskjed om at jeg mest sannsynlig sendes opp på føden etterpå så jeg regner med å bli satt i gang. Har fått skreket meg til en kontroll nå mandag også, men da blir jeg nok ikke satt igang siden det er 4 andre som skal inn til kontroll den dagen som er 14 dager over... Men egentlig har de ingen "forpliktelse" til å sette meg igang før jeg er 44+2, altså 14 dager over terminperioden... Selvsagt forutsatt at alt er i orden. Man får visst kontroller annenhver eller hver tredje dag fra 42+2. MEN - individuelt fra sykehus til sykehus også. Noen andre skrev her at Bærum opererer med overtidskontroll på dag 8 i stedet for 14.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå