❤sliter med 2010 baby❤ Skrevet 25. juli 2009 #1 Skrevet 25. juli 2009 Har opplevd å tørket litt blod når jeg har vært på do siste 2 dagene =( spes etter bimmelibo hehe er litt brunlig utflod utenom.. Bør jeg bekymre meg????
mamma2010♂ Skrevet 25. juli 2009 #2 Skrevet 25. juli 2009 Hei! Det trenger ikke å være noe galt, men dersom du opplever blødninger tror jeg det kan være lurt å kontakte lege for å se at alt er i orden?
❤sliter med 2010 baby❤ Skrevet 25. juli 2009 Forfatter #3 Skrevet 25. juli 2009 har ikke vært mye blod, men er litt små bekymra ang brunlig utflod og.
❤sliter med 2010 baby❤ Skrevet 25. juli 2009 Forfatter #5 Skrevet 25. juli 2009 begynte i forgårs, er bare litt, med litt små klumper avogtil
Zeke Skrevet 25. juli 2009 #6 Skrevet 25. juli 2009 jeg ville ha kontakta lege for sikkerhets skyld. venninna mi blødde sikklig i de 6 første mnd av begge svangerskapa men de trolla er det ikke noe problem med i dag så det kan gå bra. lykke til.
❤sliter med 2010 baby❤ Skrevet 25. juli 2009 Forfatter #7 Skrevet 25. juli 2009 ååå gøy å høre =) er sikkert ingenting,men litt kjipt å miste nå, har prøvd i 2 år så !! men men er ikke å noe å gjøre me så hehe
mamma2010♂ Skrevet 25. juli 2009 #8 Skrevet 25. juli 2009 Jeg ville også kontaktet lege. Da får du forhåpentligvis konstantert at alt er i orden istedenfor å gå rundt å bekymre deg! Det er mange som opplever dette, som det går bra med:) Lykke til!
Mammatrollet - februar baby. Skrevet 26. juli 2009 #9 Skrevet 26. juli 2009 Jeg blødde i mitt forrige svangerskap i uke 12 og i uke 26. Jeg var til ul på sykehuset siden jeg har mistet 5 ganger før. Det var bare blodkar eller små blod årer som brister og lager dette. Ikke noe og væøre bekymret over. En regel sa legen til meg at så lenge man ikke hadde vondt var det stort sett ikke noe farlig. Og jeg hadde nettopp kommet ut av dursjen så begynte det og dryppe ned på gulvet i uke 26. Var rett inn på ul igjen og da var det ett hematom som gikk. Jeg som har hjerteformet livmor kan fort ha det slik. Med nr fikk jeg styrt blødning i uke 18 og ble da lagt inn en uke på sykehuset og fikk bare lov til og opp på do. Jeg var helt sikker på når jeg kom inn at det var dødt og var bare og belage seg på utskrapning. Men neida han var i beste velgående. Da var det ett stort hematom som gikk hull på. Det bare rant ut og buksa var helt illrød og senga ble helt rød den jeg kom inn på sykehuset på. Når jeg reiste meg for og opp i gyn stolen så bare rant det ut. SÅ DET ER IKKE STRENGT TALT NOE GALT, HUSK PÅ DET JENTER. JEG HAR HATT MANG EN BEKYMRING.
katta76.med 2 store og 2 små. Skrevet 26. juli 2009 #10 Skrevet 26. juli 2009 Hei, ikke for å skake deg opp,men dette opplevde jeg på onsdag. Eller sent tirsdagskveld etter sex. Fikk panikk, og reiste til legevakt på onsdag 2 ganger, tok meg ikke alvorlig og ble sendt hjem m tabletter på uiv,mente og at de hørte hjertelyd. Var da 12+4. Kom bare litt vinrød blod når jeg tørka meg, så brunt. Torsdag fikk de presset meg inn på ny ul, Hadde ul i uke 6 da alt var fint. Men denne gangen så vi vårt lille barn død i magen. var da 12+5. Hadde vært død i 1-2 uker uten at jeg hadde mistet mye symptomer. Så gå å sjekk deg. Går sikkert fint med deg, men ikke godt å ikke vite. Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå