Tøvsjura Skrevet 24. juli 2009 #1 Skrevet 24. juli 2009 Ammer ennå og har ikke fått tilbake mensen, men har hatt murringer i underlivet i 4 dager i strekk, føles ut som tanta er på vei i grunn. Er jeg gravid? Hvis ikke når blir jeg i såfall gravid? Takk for svar til de som tar seg tid
*Bambi + spire* Skrevet 24. juli 2009 #2 Skrevet 24. juli 2009 Pendelen sier at du ikke er gravid nå, men at du blir det innen 4 mnd, Lykke til:)
Tøvsjura Skrevet 24. juli 2009 Forfatter #3 Skrevet 24. juli 2009 Takk for svar :-) Håper du har rett ;-) Ser du termin og evt kjønn? Tvillinger?
*Bambi + spire* Skrevet 24. juli 2009 #4 Skrevet 24. juli 2009 termin juli/august. 2 barn til, først jente så en gutt i 2013 eller 2014. Får ikke noe opp på tvillinger.
Tøvsjura Skrevet 24. juli 2009 Forfatter #5 Skrevet 24. juli 2009 Takk nok en gang, håper du har rett :-) Verker allerede i eggstokkene så vet ikke hvor lenge jeg klarer å vente før 3.mann er på vei ;-) Bare håper alt går i orden med jobb og sånt over nyttår, ser du noe om hvordan skoleåret kommer til å gå? Er ferdigutdannet i desember og håper å komme meg ut i arbeidslivet over jul.
*Bambi + spire* Skrevet 24. juli 2009 #7 Skrevet 24. juli 2009 Tror du kommer til og måtte jobbe litt mer med skolearbeidet dette halvåret enn hva du er vant til, men du kommer til å klare det fint. Tror du er i arbeid i mars en gang;)
Tøvsjura Skrevet 24. juli 2009 Forfatter #8 Skrevet 24. juli 2009 Det tror jeg du har helt rett i, har hatt mammaperm i 7 mnd snart og vært borte ca 8 mnd fra skolebenken, lite tid til lesing og repetisjon med to små unger hjemme! Håper jeg klarer meg fint i allefall :-) Ser du noen forlovelse på oss i løpet av de nærmeste årene? Har vært sammen i 4 år nå og han ønsker å gifte seg før fylte 30 (blir 26 i oktober). Noen andre som vil ta en titt? :-)
Tøvsjura Skrevet 26. juli 2009 Forfatter #12 Skrevet 26. juli 2009 Tusen takk :-) er forresten jeg som er Blå&Rosa :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå