Gjest Skrevet 15. juli 2009 #1 Skrevet 15. juli 2009 Heisann, håper du har tid og lyst til å se på meg også. På forhånd TAKK !! Lurer på d samme som "alle" andre; Når sitter spiren ?? Og event. kjønn...??... ) jeg: 160271 han: 280172 *utålmodig* )
MC81 Skrevet 15. juli 2009 #3 Skrevet 15. juli 2009 Hei, jeg har tid jeg vet du =) Jeg får en veldig sterk følelse av at spiren vil sitte i løpet av tre mnd! Jeg får også følelsen av at du kommer til å bli noe kvalm, men ellers får et fint svangerskap. Når det kommer til kjønn tror jeg det blir en gutt!
ønsker sårt en spire Skrevet 15. juli 2009 #4 Skrevet 15. juli 2009 Mc81 kan du se på meg og? Om spiren sitter snart? meg 250486 han160586 håper du kan se noe Klem
Gjest Skrevet 15. juli 2009 #5 Skrevet 15. juli 2009 TUSEN TAKK !!! Ja, jeg håper jeg blir kvalm... ) Har vært gravid 4 ganger: kvalm 3 ganger = 3 flotte barn siste gang var jeg ikke kvalm = MA... Så jo, håper jeg blir kvalm.... *sukk* .. hehehe..
MC81 Skrevet 16. juli 2009 #6 Skrevet 16. juli 2009 Hei Silje, har prøvd å kjenne litt, men er selv i en litt kjip greie nå så kan fort hende det spiller litt inn, så ta det med en klype salt! Når det kommer til deg og baby så får jeg opp to mnd. Den ene er nå i juli/august og så igjen i april! Det jeg ser på som mulig er at du blir/er gravid denne perioden og får et barn i april eller at du blir gravid i april! Masse lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå