Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har erfaring med denne vogna? Har "satt meg litt fast" på Emmaljunga Duo Edge eller Simo Duo, men det er jo greit å sjekke ut noen andre også - spesielt når den er på salg! ;

 

Mine kriterier for vogn er:

- robust nok til turer i skog og mark

- plass nok til vinterbaby

- høydejustering på håndtak.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei

 

Jeg har denne vogna som vogn nr 2. Den egner seg ikke til turbruk om ikke det er asfalterte veier, null demping på den. Bagen er liten, egner seg ikke til vinterbarn. Det er justering på håndtaket.

 

Jeg synes vogna er super som by/sentervogn, men er ikke noe særlig til noe annet. Tar liten plass i bilen og er lett å løfte og slå sammen.

 

Bagen har vi brukt masse hjemme da denne er lett å ta med seg rundt i huset. Lille persille sover i den om natten enda oppi sprinkelsengen.

 

Jeg har en simo kombi som tur/sovevogn og den er helt suuuuper på alt slags underlag. Finnes ikke bedre turvogn enn simo - synes nå jeg:) Lykke til med valg:)

Skrevet

Hmh, som jeg mistenkte, egentlig.. Det blir nok Simo her også - takk for svar. Og forresten - vårt kallenavn på jenta i magen er også lille persille! ;)

Skrevet

Venninna mi har den og jeg synes også at sportsvogndelen er veldig smal, så den passer nok ikke bra med vinterpose oppi................

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...