Carina har to små gull Skrevet 13. juli 2009 #1 Skrevet 13. juli 2009 Hadde EL slim forrige tirsdag/onsdag og EL murringer da, nå har jeg masse utflod igjen som jeg lurer på kan være EL slim igjen og i tillegg masse murringer. Men nå stikker der mer i korsryggen også. Håper jo bare det jeg kjenner kan være at egget fester seg... Er ca 1 uke igjen til IKM... Men bare lurer på om det går an å ha eggløsing for så å få det igjen 1 uke etterpå igjen????
Musemor med tre søte små Skrevet 13. juli 2009 #2 Skrevet 13. juli 2009 Syns det høres ut som feste smerter, jeg. XXXXX Lykke til
Carina har to små gull Skrevet 13. juli 2009 Forfatter #3 Skrevet 13. juli 2009 Ja det er jo det jeg håper på Vlir en veldig lang uke dette her
Ladybug~N&E Skrevet 14. juli 2009 #4 Skrevet 14. juli 2009 Myten om flere eggløsninger i én syklus: Det kommer litt an på hvordan man definerer eggløsning. Definerer man eggløsning som den prosessen som slipper ivei ett eller flere egg fra eggstokken(e), så kan man svare et blankt nei på spørsmålet om hvorvidt man kan ha flere eggløsninger i én syklus. Definerer man eggløsning derimot som utslipp av ett egg fra en eggstokk, så er påstanden om flere eggløsninger i én syklus en sannhet med modifikasjoner. Det er nemlig fullt mulig å slippe to eller flere egg i én syklus, MEN disse kommer alltid innen et tidsrom på omtrent ett døgn. Ca 24 timer etter at det første egget løsnet har nivået av progesteron steget såpass at det effektivt forhindrer muligheten for å slippe noen flere egg resten av syklusen. Dette gjelder selvsagt kun i naturlige sykluser. kan være festesmerter og det kan være tanta som melder sin ankomst. min melder seg omtrent ei uke før ikm med stikninger, ømme pupper o.l.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå