MღM Skrevet 12. juli 2009 #1 Skrevet 12. juli 2009 Har såvidt kjent noen mensenmurringer nå og da de siste to ukene, ellers kjenner jeg det litt i bekkenet de siste to dagene ellers ingen ting som sier meg at jeg nærmer meg engang lurer på om min første termindato (den 19. juli) er mest riktig jeg.... Så hva tror dere jenter? kan det virkelig komme så plutselig at jeg i natt (eller en av de nærmeste dagene/nettene) kan komme til å føde?
endelig mamma:) Skrevet 12. juli 2009 #2 Skrevet 12. juli 2009 Kjenner meg igjen. Jeg har termin om 16 dager, hodet har festet seg, men magen har ikke sunket, og kjenner ingen tegn på at noe nærmer seg.. Ganske så lei nå!
Gjest Skrevet 12. juli 2009 #3 Skrevet 12. juli 2009 Da satser vi på at det skjer noe i natt Jeg har også termin i morgen, og håper inderlig på at jeg snart er ferdig. Har hatt masse kynnere den siste uken og hadde 2 cm opning på tirsdag - så syns godt at det snart kunne skje noe. Lykke til!
MღM Skrevet 12. juli 2009 Forfatter #4 Skrevet 12. juli 2009 Jeg håper virkelig at jeg slipper å dra til jm på onsdag så om i natt er natten, så blir jeg veldig glad! men har absoludt ingen følelse på det overhodet....dessverre. Lykke til jenter! og Sissal - håper denne natten er vår natt
MღM Skrevet 13. juli 2009 Forfatter #5 Skrevet 13. juli 2009 Var ikke min natt ihvertfal...men dagen er nå ikke over ja ja, han kommer vel når han er klar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå