RosaPinkPanter Skrevet 11. juli 2009 #1 Skrevet 11. juli 2009 Storebror må jo sitte øverst på vognen i søskensetet når babyen kommer i vinter. Hvordan fungerer det med voksipose i det lille søskensetet??
Anonym bruker Skrevet 11. juli 2009 #2 Skrevet 11. juli 2009 Voksipose går ikke :-) Den vil bli for lang og for mye på en måte :-) Vi hadde en Odenwälder dunpose som fungerte greit, men jeg syntes det var utrolig keitete å plassere barnet som satt i søskensetet under med vinterposen, barnet ble utålmodig også, selene skulle jo helst festes også. Hvis setet sitter oppepå går det sikkert greit, men som sagt en Voksi blir for stor der, men baby ligger fint i voksiposen i hovedsetet, du trenger ikke Cocoon til vinterbarn.
RosaPinkPanter Skrevet 11. juli 2009 Forfatter #3 Skrevet 11. juli 2009 Søren også, det var ikke svaret jeg håpet på Men takk for svar likevel
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå