Spira31 Skrevet 14. juli 2009 #2 Skrevet 14. juli 2009 ja. Didymos sine er kjempegode. Se på www.lotusbarn.no
Mummimamma 09+12 Skrevet 14. juli 2009 Forfatter #3 Skrevet 14. juli 2009 det var sykt dyrt! nesten 1000 kroner jo....
pip pip Skrevet 4. september 2009 #4 Skrevet 4. september 2009 har hørt det er veldig enkelt å lage et selv
Gjest Skrevet 17. oktober 2009 #5 Skrevet 17. oktober 2009 Det finnes "oppskrifter" på bæresjal på nettet, bare til å søke En venninne sydde på maskin når hun ventet, den ble kjempe fin, g hun har brukt den utrolig masse!!
doble<3<3 Skrevet 28. januar 2010 #6 Skrevet 28. januar 2010 www.tettinntil.no har sytips.. tenkte jeg skulle prøve meg på et ringsjal.. i tillegg ønsker jeg meg et elastisk sjal, har hørt om Moby.. Dyrt er det ja, men varer til flere barn.. Og sånne Baby Bjørn er jo også ganske dyre i pris..
knitting Skrevet 4. april 2011 #8 Skrevet 4. april 2011 Jeg ville kjøpt eller sydd elastisk sjal først. Det er utrolig lett å lage selv og man trenger ikke bekymre seg for om det holder vekten av barnet siden det er laget av en hel lengde stoff. Dessuten er dette den beste slyngen til nyfødte og før babyen har hodekontroll. Ringslynge krever litt mer da ringene må tåle vekten av barnet. Der ville jeg kanskje kjøpt ferdig så vet du at den tåler det. Har sydd ringslynger og båret med dem, men de tåler ikke allverdens. Laget en til svigerinnen min og hun tråkket på den en morgen og da brakk den ene ringen.. :-/ Anbefaler ikke BabyBjörn da barnet ikke får like god kontakt med mor som med slynger. Dessuten er de sykt dårlige for rygg og skuldre da de ikke fordeler belastningen av barnet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå