Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er de siste dagene og særlig i varmen blitt endel hoven i bena, det gjør vondt i gå på dem og jeg har massert litt for å bli bedre.

 

Mens jeg satt og masserte føttene mine oppdaget jeg noen røde utslettlignende merker under føttene.. har ikke hatt slike merker før.

 

Noen som vet hva det kan være ?

Er røde prikker i flere områder.. men spesielt sentrert rett under foten.

 

Er forresten 37+3

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Siden ingen ser ut til å vite hva dette kan være. Kan jeg etter besøk hos jordmor idag informere om at det er varme utslett.. Føttene mine har vært så varme nå de siste dagene ( som det var 30 grader) og hovne så det har blitt ett varmeutslett under begge føttene. Det klør, er rødt og litt opphevet fra resten.

 

Kan kansje være kjekt for andre å vite også :)

Skrevet

Akkurat dette har jeg også, og jeg satt og lurte på hvorfor i alle dager jeg klør så infernalsk på føttene i dag. ;p Jeg har det helst oppå føttene og litt på siden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...