Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

endelig så begynner det og skje ting, har fått time til forsamtale i slutten av september. lurer på om noen kunne ha fortallt meg om prosessen videre etter denne samtalen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oi, det var sinnsykt lenge å vente bare på forsamtale.... Uff vår ble sendt denne uka...

  • 1 måned senere...
Skrevet

Ja endelig skjer det noe. Litt over året som prøvere og gjort unna mye undersøkelser, og ble da henvist til Ullevål i slutten av juni.

Fått time i slutten av august så heldigvis ikke så lenge å vente på å begynne med noe. Vet det lan ta tid før man begynner behandlingen men noen som vet sånn ca ventetid på Ullevål etter samtalen er unnagjort?

Og er det muligheterr for å få en pergokur der siden jeg ikke har fått tilbud om dette tidligere? Tenkte kanskje det var en mulighet for å kunne ta noe iallfall i ventetiden.. Blir lenge å vente i opptil 6mnd på det meste kankje uten å ha prøvd noe hormonell behandling som helst..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...