Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

fikk beskjed på sykehuset i dag at jeg var veldig moden og hadde to cm åpning."så da kan det jo skje når som helst, men det kan også ta litt tid", sa hun. jeg prøvde å lirke ut av henne hva hun mente med litt tid, men hun ville ikke si noe. noen erfaringer på dette?

 

hilsen veldig fødeklar, termin om en uke....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

OI, så spennende!!! Skulle ønske det var meg :-) Jeg har 10 dager igjen (7 dager til mens-termin) og har allerede begynt å VENTE. Har så lyst å få se den lille gutten min.

 

Lykke til juli3! Håper du ikke må vente så lenge før det setter igang.

 

 

 

 

Skrevet

Nå ligger jeg her på sofaen med rier med 6-7 minutter mellomrom. så da håper jeg egentlig bare det skal øke på, og at det skjer noe mer i løpet av natten.

 

lykke til du også! snart er du der:)

Skrevet

Å så spennende. Lykke til Juli 3. 4 uker til min termin (24 juli) men gleder meg veldig allerede, håper ikke ventetiden blir for lang.

 

Gleder meg til mer update, men regner med at hvis du fødte i natt så er du ikke inne her på noen dager:)

 

 

Skrevet

Å så spennende, nå begynner det å skje her inne på Juli forumet :D Kjempe spennende, lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...