Gå til innhold

Elena?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

takker for ærlige svar. elen likte jeg ikke. føler at det blir så halvferdig. gjør ikke noe at det er litt spanskt. faren er halvt chilener.

 

Liker godt elise og evelina. elise er opptatt i nær familie, mens mannen liker ikke evelina. elvira er fint, men ser helst for meg en godt voksen dame med mye tak i. ikke en liten baby. ella blir veldig likt emma og emilie kjenner jeg flere barn som heter. skal ikke være lett da vettu:)

 

 

ingen som liker navnet??

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/140302490-elena/#findComment-140320171
Del på andre sider

Annonse

Da har du et nydelig navn ja:))

 

Elina er pent det, men mannen vil ikke. Har vurdert Eline også, men det vil han heller ikke ha. Hehe han bestemmer at vi skal ha et navn på e, men liker ingen, hihi:)

 

Enig i at Elena er et sterkt navn. Vår emma har fått to navn, men bestemmer vi oss for Elena, tror jeg det står vel så bra alene.

 

Har tidligere vært inne på Elita, synes det er et søtt navn, men blir kanskje litt for fremmed for meg til at jeg vil velge det.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/140302490-elena/#findComment-140321354
Del på andre sider

Gjest lillemamsi

Den hemmelige fantasi vennen til datteren min heter Elena (eller Elina) litt vanskelig å høre forskjell når hun forteller.

Hun har også fortalt at hun skal få en lillebror som heter Elena..vel..

 

Synes det er et fint navn jeg ! Vi kjenner ingen som heter det, så aner ikke hvor hun har fått det i fra.

 

Og fantasi-Elena virker veldig hyggelig ;)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/140302490-elena/#findComment-140321662
Del på andre sider

Annonse

Jeg synes Elena er kjempe pent. Ikke for spansk i det hele tatt som noen nevner lengre oppe. Er helt enig i at det hadde vært stilig med ett E navn når du har Emma og Elias.

 

Sånn for å legge til noen andre E navn som er stilig så synes jeg:

 

Ella

Elise

Elisa

 

 

Passer også godt.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/140302490-elena/#findComment-140342786
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...