Gå til innhold

Sommertreff i Asker neste uke?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei alle sammen!

 

Noen som har anlednig og tid til å være med på treff neste uke? Jeg foreslår mandag formiddag eller så kan jeg hele dagen både onsdag og torsdag :) Hva med dere andre? Bra med dere? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei,

 

mandag formiddag er supert. Jeg begynner ferien nå, så da passer det fint. Torsdag reiser jeg til Stockholm på langweekend med henting av barnevogn og diverse i Karlstad:-)

 

Hvor i Asker skal vi møtes?

 

 

Skrevet

Da prøver vi på det:)

Jeg har ikke anledning til være lengre enn kl 13.30 skal vi treffes kl 11.30 så får vi et par timer å skravle på? Hmm er ikke så godt kjent i Asker så kom gjerne med forslag til et sted:) Og så kan jeg legge det som et BIM-treff. Kanskje det er flere som også blir med!

 

Spennende med shopping av vogn og annet utstyr da! Jeg har bare såvidt tittet litt :))

Skrevet

Hei kinemor1969,

 

beklager at jeg ikke har fått svart på tråden før. Har vært borte og trodde at jeg skulle ha tilgang til internett.

 

Jeg kan fortsatt møtes i dag, men nå har du kanskje lagt andre planer... Jeg sjekker inn her igjen oom en times tid for å se om du har svart og om det fortsatt passer for deg.

 

Veldig hyggelig om vi får til et treff i dag:-)

 

Kaffebrenneriet i sentrum er veldig hyggelig, så vi kan jo eventuelt møtes der.

 

Skrevet

Hei igjen!

 

Vi satser på et treff å Kaffebrenneriet i dag kl 12 :) Kjempekoselig at du har mulighet da! :)) Vi blir 3 el 4 stk :)

Se etter noen ekstra varme med kul på magen da;) Ses etterpå!

Skrevet

Hehe, supert. Da kommer det en kul til til :-)

 

Sees klokken 12.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...