Bippe77 Skrevet 17. juni 2009 #1 Skrevet 17. juni 2009 har akkurat slutttet på p-ringen... sist jeg sluttet gikk jeg rett inn i helt lik syklus som da jeg brukte p-ring.. ble gravid på første skikkelige syklus... Nå har jeg tatt ut p-ringen igjen... har hatt mensen en gang siden og da startet mensen tre dager tidligere enn "normalt"... så da lurer jeg jo litt nå da... for igår var det 28 dager siden sist første mensdag... men tror dere da IKM er/var igår? eller er det på fredag, som var den dagen jeg som regel fikk mensen ellers.... Hmm.... er så lenge å vente for å se til fredag! Samtidig som jeg ikke helt får meg til å teste heller... har heldigvis ingen tester hjemme.. for da hadde jeg ikke klart å la være!! Hadde vært så fint å vært gravid nå!! men mensfølelsen er helt klart der!! Godisbehovet også!!
2010 Mammaen Skrevet 17. juni 2009 #2 Skrevet 17. juni 2009 Da ville jeg ha tenkt at ikm var i går :-) Spennende! Lykke til da : )
Bippe77 Skrevet 17. juni 2009 Forfatter #3 Skrevet 17. juni 2009 ja, jeg tenker også at IKM muligens var igår... gud så spent jeg er!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå