Gå til innhold

April: Baby underveis :-)


Lykketrollet 05♂+06♀+10♀

Anbefalte innlegg

Skrevet

Her er det liten spire på gang :)

Jeg er syv uker på vei i dag, og vi gleder oss kjempemasse! Barna, som nå har visst det i to uker syns den babyen snart skal komme ut da, he, he, så ventetiden kan bli lang. Men vi mente allikevel det var best å fortelle dem det. Jeg blir dårlig, og da ble de bekymret siden mamma var så syk.

Men nå er det siste gang, og vi har alltid drømt om fire barn egentlig, så dere får krysse fingrene for tvillinger hos oss ;-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer og lykke til. Da skal jeg krysse fingrene for tvillinger for dere.

 

Kos deg masse med den voksende magen.

Skrevet

Gratulerer. Blir spennende å se om det blir to da?

Skrevet

Gratulerer så myyye! Da har du termin... i slutten av januar eller? I så fall ca samme tid som bestevenninna mi, så da kommer jeg til å tenke på deg etterhvert som hun også nærmer seg :o) Matilde fikk også vite om Emil omtrent med en gang (dvs hun proklamerte selv at jeg hadde baby i magen før vi hadde sagt noe, så da så vi ingen grunn til å benekte sannheten ;o) - ventetiden ble lang, men da kan vi i alle fall ikke si at hun ikke var noenlunde forberedt, hehe.

Skrevet

Takk, takk, vi gleder oss veldig.

Termin er foreløpig 6. februar ja, så får vi se om jeg klarer å la være å gå til privat ul før den ordinære ;-)

Har i hvert fall mage så det holder...

  • 3 uker senere...
Skrevet

gratulerer:) veldig koselig med tre barn.

:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...