Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har ei jente på 10 uker,som jeg har had problemer med og få til og sove både dag og natt. ENDELIG har jeg funnet ei løysning. Hun trengte en koseklut og borre hodet inn i:) og smokken selvfølgelig;) Nå er sovingen bid en lek! Er så lykkelig! Håper det holder seg sånn:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det samme skjedde her. Gutten sov urolig fram til han var 2 mnd. Kjøpte da en koseklut og han sov bedre. Han er 8 mnd og sover med den ennå. Bør vel kansje skaffe en ny snart men tror han liker den han har. Det lukter sånn go babylukt av den :-)

Skrevet

SÅ bra!! Grattis så mye- det er DEILIG å slippe pes ved legging=)

Skrevet

Hva bruker dere som koseklut egentlig..?

Skrevet

Jeg fikk en i godboken til eldstemann en blå klut med kaninhode i ene enden og ett bein i hvert hjørne. Til minsten kjøpte jeg en rosa klut m bamsehode i ene enden.. på denne var det og hempe til å henge fast smokken.. Har dem i flere lekebutikker, Barnas Hus og andre babyutstyrsbutikker.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...