Gå til innhold

Dere som har brukt/bruker krom, hvor lang tid før virkningen kom? u/t


Anbefalte innlegg

Gjest ✿biss med twins✿
Skrevet

Ingen? Jeg skal kjøpe krom i morgen:-)

Skrevet

Ja, det lurer jeg også på - hvor er det best og billigst å kjøpe? Hva koster det sånn ca?

Skrevet

jeg synes det begynner virke med en gang, dvs 1-2-3 dager. Har brukt det i perioder mange ganger. Det koster ca 140-200 for 100 tabletter. Man skal ta en om dagen. Jeg synes de etterhvert mister virkningen litt, og fikk da tips om å ta to om dagen istedet. Jeg har også tatt to om dagen den første uken jeg har tatt de de siste gangene, for å få en raskere effekt. Men som sagt holdt det med en de første gangene ;) Det er nå ca 8-10 år siden jeg prøvde første gangen, og jeg sverger alltid til bl.a. krom når jeg trenger å gå ned i vekt. Tror ikke jeg hadde klart det uten!

Skrevet

Hvor kjøper du det? Apotek, dagligvare eller/og helsekost?

Skrevet

helsekost ;) fant det noen ganger på dagligvare med godt utvalg før, feks ica maxi, men ikke funnet det i det siste. Apoteket har jeg ikke funnet det på.

Skrevet

funka fra dag 1 :) har gått ned 2 kg.. ikke at jeg trenger det (veier 48kg nå)

 

men det gir visst en effekt og ikke spise halvanne brød og to store porsjoner med middag hver dag. samt 1-2 sjokolader og småspising av rosiner

 

nå spiser jeg til jeg blir akkurat passe mett :D bruker ikke honning i teen engang :D søtt gir meg liksom ikke samme gleden som før. føler liksom ingen behov i det hele tatt. har ikke spist snop på 2 uker nå.. altså ingenting.. uten og tenke meg om

 

jeg kjøpte på helsekost. 140kr for 100stk. 1 hver morgen

 

lykke til :)

Skrevet

kan man bruke det når man ammer??

Skrevet

det ville jeg ikke gjort.. mener og lest det at det ikke er anbefalt..

Skrevet

Heter de tablettene bare krom?

Gjest ✿biss med twins✿
Skrevet

Tusen takk for svar jenter! Jeg hadde tenkt til å prøve det for lenge siden, men da hørte jeg litt negativt om det...men ser jo at det har funket for flere av dere her! Håper det kan virke litt på snopgodzilla meg og da!

Skrevet

Da er krom kjøpt inn og skal prøves;o)

Skrevet

Ikke for å bry meg, men skrev ikke du Rutletut et sted at du prøvde å legge på deg - ikke ta av?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...