ღ2barnsmamma 09ღ Skrevet 5. juni 2009 #1 Skrevet 5. juni 2009 Ser ut som det blir overtid på meg igjen! Gikk 2 uker over sist, før det hele startet! Noen som gikk over med nr.2 som med nr.1 her? Jeg er ikke lei i det hele tatt dette svangerskapet, er i superform,så skal aldeles ikke kalge, og get gjør jeg heller ikke- men ingen kan ta bort nyskjerrigheten! ) Gleder meg sååå til å treffe den lille! Lykke til dere andre!
benedicteh Skrevet 5. juni 2009 #2 Skrevet 5. juni 2009 har termin i dag jeg og Gikk 11 dager over med førstejenta.. Er heller ikke lei svangerskapet, vet jeg kommer til å savne å være gravid, det er jo så spesielt!!!! MEN, gleder meg til neste steg i graviditeten - å få veer, siste steg på veien til å møte denne lille. Nå har vi ventet så lenge og gleder oss så enormt til at livet skal fortsette - med våre 2 barn!!! Jeg har hatt masse modningsrier, og er moden og har 3 cm åpning, håper det skjer noe i dag som går over til ordentlige rier!!! Lykke til til deg og
♂ +♀=♂+ ♂+ ♀ Skrevet 5. juni 2009 #3 Skrevet 5. juni 2009 Gikk to uker over før jeg ble satt igang med førstemann. Andremann kom en uke over etter stripping på KK.
kikki_831 Skrevet 5. juni 2009 #5 Skrevet 5. juni 2009 jeg gikk 12 dager over med jenta mi og er 2 dager over i dag!!! jeg må si jeg er driiit lei jeg:=) men nå har ikke jeg vært i super form heller så sikkert noe med det å gjøre!!!:=) lykke till dere andre da
bondeknøl Skrevet 5. juni 2009 #6 Skrevet 5. juni 2009 Jeg har også termin i dag. Dette er min første gang, så er forberedt på å gå over.. Har vært på modningsakupunktur og hatt masse modningsrier, så håper uansett ikke at det er så veldig lenge igjen før det skjer noe Vil treffe den lille jenta inni meg NÅ Lykke til alle sammen!
Sorbitz 11 dager over termin Skrevet 5. juni 2009 #7 Skrevet 5. juni 2009 Ja, her er vi flere i samme båt! Gikk 19 dager over med nr 1. Ble da satt igang vha drypp etter at hverken modningsakupunktur eller stripping hjalp, de klarte heller ikke å ta vannet. I dag er jeg 12 dager over og skal strippes klokka 14. Har kjent mensmurringer i natt og i dag, så håper stripping hjelper denne gangen. Har vært innstilt på å gå over, så det har gått greit, bortsett fra et par kjipe dager innimellom. Er glad jeg fortsatt er i god form. Nå gleder vi oss til å hilse på den lille og se hvordan storebror takler den nye familiesituasjonen :-) Lykke til alle sammen!
ღ2barnsmamma 09ღ Skrevet 5. juni 2009 Forfatter #8 Skrevet 5. juni 2009 Åh, jeg har murringer i ryggen og magen, nederst.. men det blir ikke sånn ordentlig vondt! Venter i spenning! Skal på modn.akup mandag og tirsdag samt stripping! Håper det blir fart på sakene! Lykke til dere som er i samme situasjon og som er over terminen! Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå