solisoli Skrevet 30. mai 2009 #1 Skrevet 30. mai 2009 Tok en cb digital for ikke så lenge siden og der lyste GRAVID i mot meg - hurra! Har stresset litt denne pp må jeg innrømme, og både tempet og tatt el-tester, men det fungerte! Førstemann ble til på 1. pp og nå brukte vi 5 pp så skal ikke klage i det hele tatt. Symptomer er: * murringer (men det har jeg hatt på alle andre pp også) * stikninger (ikke hatt på de andre pp) * kvalm (også vært noen andre pp) * mer utflod enn normalt etter el Sender babystøv til alle dere andre her, og håper alle får en spire om ikke så veldig lenge )))
solisoli Skrevet 30. mai 2009 Forfatter #2 Skrevet 30. mai 2009 Ja, det glemte jeg å skrive: Har IKM på mandag eller tirsdag.
Dossa :) Skrevet 30. mai 2009 #3 Skrevet 30. mai 2009 Hipp hipp hurra for deg og den lille spiren :) Gratulerer sååååå masse med den voksende magen!!!!! Hell og lykke i den spennende tida du har foran deg c",)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå