Gå til innhold

For tidlig å kjenne liv i uke 9?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er gravid med nr. 2, og helt sikkert at jeg kjente noe liv i kveld for første gangen! Med nr 1 var det ikke før 17. eller 18. uke... Noen andre som har opplevde bevegelse sååååå tidlig?!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Altså - fosteret er 18 mm langt i uke 9.. Hvor mye muskelkraft tror du et lite rompetroll på den størrelsen har?? Du har ikke kjent liv 110% sikkert, det er nok strekninger i livmora eller luft i tarmene du har kjent..

Skrevet

du er ikke lengre påvei da? :-)

Skrevet

Jeg vet ikke jeg, men hvis du mener du kjenner det, så kan det vel være? Jeg har tidligst kjent liv i uke 14 før. Altså, uke 16-17 med førstemann, uke 14-15 med andremann.

 

Skrevet

Jeg tror enten må embryoet ligger ganske mye fremover, eller er det mest sannsynlig strekning osv....har ikke kjent det siden....hadde vært utrolig overrasket hvis det var den jeg kjente.......sååå mye som skjer i kroppen for tiden!

Skrevet

I mitt første svargerskap kjente jeg liv første gang da jeg var 12 uker på vei,og deretter hver dag ut svangerskapet. Tror nok det er veldig forskjellig. Ønsker deg/ dere lykke til veidere:)

Skrevet

Pinlig for deg om du blir satt tilbake 14 dager på UL, da...

 

Tror nok ganske sikkert at du har hatt luft i magen, ja...

Skrevet

Så uhøflig svar på denne tråden da! Greit det er vel tidlig å kjenne liv rundt uke 9, men det er da ikke dumt å legge inn slike innlegg her.. Graviditet er spennende og vi gleder oss og følger alle ekstra godt med. Ingen grunn til å komme med slike tilbakemeldinger til Hi synes jeg. Dette skal være et koselig sted å være i ventetiden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...