Mnn82 Skrevet 24. mai 2009 #1 Skrevet 24. mai 2009 hvis sted er vanskelig å finne så kommer jeg med et forslag...china palace på torg alm. god mat, ok priser og koselig...de har og ikke bare kinamat...evt kan vi møtes der en annen gang :-)
Frøkna vårbarn 2014 Skrevet 24. mai 2009 #2 Skrevet 24. mai 2009 Der har jeg aldri vært, gøy å prøve noe nytt. Helt ok for meg.
Sirra77 Skrevet 27. mai 2009 #6 Skrevet 27. mai 2009 Hadde faktisk tenkt å ringe dit i morgen for å høre om de har ledig plass den 4. Har vært der et par ganger før, og har vært fornøyd me maten hver gang. Tror det er mulig å få sitte litt for oss selv også der.
Mnn82 Skrevet 28. mai 2009 Forfatter #7 Skrevet 28. mai 2009 Så flott! Da håper jeg de har plass og at vi får et fint bord ;-) Jeg kommer!! Og gleder meg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå