Vero85 Skrevet 23. mai 2009 #1 Skrevet 23. mai 2009 I dag er det 3 dagen med mensmurringer... Men når jeg våknet i morres var de vekk, men nå på kvelden kom de tilbake... Babyen turner som bare det inni der også MEEEEn var på toalette akkurat, og da kom det blod på papiret, så måtte tørke enda mer, men det kom da enda mere blod... Endelig flere tegn på at ting er i ferd med å skje her.. Er 4 dager over UL termin i dag... SPENNENDE!!
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 23. mai 2009 #2 Skrevet 23. mai 2009 Å så gøy:))) betyr jo at det driver på å modnes nedi der ja!!! er kjempe spennende nå på slutten altså Håper du får rier i løpet av natten:)
kismet Skrevet 24. mai 2009 #3 Skrevet 24. mai 2009 Spennende, jeg har ikke merket noe blod eller noe slikt ennå , fortsatt bare masse regelmessige rier her. Fikk heldigvis sovet en del i natt, blir helt sliten av å gå rundt med dette i flere dager.. Noe fremgang med deg da ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå