Mammsenvokser Skrevet 22. mai 2009 #1 Skrevet 22. mai 2009 Hei hei. Håper mange har mulighet til å komme på treff neste tirsdag, magene begynner vel å bli store nå Er reservert bord til oss "Sommermager".
Lykke_Li Skrevet 25. mai 2009 #4 Skrevet 25. mai 2009 Jeg regner med jeg kommer Ikke vært med på treff tidligere, men fikk anbefalt å være med av Solstråla82 ;-) Koselig å møte andre i samme situasjon. Jeg har termin 28. juli med mitt første barn.
babybornmom Skrevet 27. mai 2009 #5 Skrevet 27. mai 2009 kommer såfremt formen er bra å at jeg ikke har rukket å føde til da. har termin 18juni, min første. Hvor ligger forresten bær og bar?
Ninemor :) Skrevet 1. juni 2009 #6 Skrevet 1. juni 2009 Jeg kommer:) det ligger på solsiden ved bare blåbær.
i lykkelige omstendigheter Skrevet 1. juni 2009 #9 Skrevet 1. juni 2009 Ser ut til at jeg kommer også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå