Gå til innhold

Noen andre med EL idag? :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg testet akkurat positivt på EL test :) Hadde sex på mandag, og idag blir det ekstra mye kos :) Så håper at en spire vil sitte denne pp.

 

Hvilke "oppskrifter" bruker dere?

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

He,jeg testet også positivt på el i dag,selv om det er sent i syklusen-dag 21 hadde nesten gitt opp denne runden jeg og trodde jeg hadde begynt å teste for sent..men kroppen er vel litt i ulage etter en ma i midten av mars.Så vi får benytte kvelden klokt he,he..

Vi bruker begge sink og selen samt at jeg tar akupunktur.Krysser fingrene for oss begge ;)

Skrevet

Ja vi får benytte den fullt ut :) hehe. Hva hjelper akupunktur mot? Vi tar også sink og selen. Hvor fort ble du gravid da du mistet?( trist )

 

Jeg krysser også fingrene og tærne for oss :)

 

 

Skrevet

akupunkturen kan gi deg mer regelmessig syklus,tenkte jeg trengt det for å rydde opp etter ma`n.Men vet ikke helt om det hjalp denne gangen.Ble gravide på 1pp sist,men sluttet med p.piller 6mnd før det igjen,men vi prøvde ikke sånn seriøst i den perioden.Mistet i uke 10 som var 17 mars.Så nå er det bare i stå på fremover ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...