sept07+okt12 Skrevet 8. mai 2009 #1 Skrevet 8. mai 2009 Ventet mensen i går eller forrige dagen og det har ikke kommet noen mensen enda.. Tok en test på tirsdag og den var negativ, det var en sånn digital test.. Så hvet liksom ikke om jeg skal ta en test til eller vente lengre?? Hjelp meg... Vil ikke prate med samboeren om det enda for han har bursdag i neste uke og tenkte att vist jeg er gravid så skal jeg kjøpe noen baby klær og pakke det inn og gi det til han Jeg er foresten gammel ny her, var her når jeg prøvde og bli gravid med nr en og mens jeg var gravid med han Og nå er jeg tilbake og "prøver" på nr to:)
atsjo Skrevet 8. mai 2009 #2 Skrevet 8. mai 2009 Hei! Hvis du ventet mensen igår er det jo stor sjanse for at testen vil vise rett resultat nå. Tirsd var jo litt tidlig å teste kanskje så er jo fortsatt håp. Kjempe koselig hvis det viser seg at du er gravid og kan "gi" kjæresten det i gave:)
sept07+okt12 Skrevet 8. mai 2009 Forfatter #3 Skrevet 8. mai 2009 Børr jeg vente til i morgen tidlig med å ta en test da?
atsjo Skrevet 8. mai 2009 #4 Skrevet 8. mai 2009 Hvis du klarer å vente så er det sikkert lurt da;) Blir den negativ nå kommer du nok til å tenke på om svaret bare ble negativt siden du ikke brukte morgenurin. Men vet det er vanskelig:) hehe
sept07+okt12 Skrevet 8. mai 2009 Forfatter #5 Skrevet 8. mai 2009 Ja, det beste er og holde ut til i morgen Er ikke lett dette.. Like vannskelig og holde seg unna bim som det er og ikke ta en en test.. hehe.. så vist jeg da er gravik må jeg da bare klare og holde det hemmelig til neste fredag
sept07+okt12 Skrevet 10. mai 2009 Forfatter #6 Skrevet 10. mai 2009 Jeg tok en test i går 2dager etter mensen skulle vært her, Jeg brukte sånn cb digital da også og der sto det ikke gravid.. Da tenkte jeg kansje att den komemr i morgen, ingen mensen har kommet i dag heller!!?? Har stikkinger og litt ubehag i magen... Jeg skjønner INGEN ting.. Lurer på om jeg skal kjøpe en vanelig test som det blir sånn pluss eller minus tegn på i morgen og prøve den!? Noen som har vært borti det samme??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå