Simen og Julie Skrevet 8. mai 2009 #1 Skrevet 8. mai 2009 hvis du tar en sån strips om vises veldig svak positiv... har du eggløsning da?... eller skal jeg prøve å ta en til i kveld for å se om den er sterkere enn kontrollstreken? i bruksanvisningen står det "Positiv, LH økning. 2 lyserøde streker vises, 1 kontroll strek("C") og en teststrek("T"). teststreken er like kraftig eller kraftigere enn kontrollstreken ("C"). eggløsningen vil sansynligvis forekomme innen 24-36 timer." "Negativ, ingen LH økning. teststreken ("T") er svakere enn kontrollstreken("C") eller teststreken ("T") er ikke synlig i det hele tatt. resultatet betyr at konsentrasjonen av LH er normal" men siden jeg ikke har hatt en synlig teststek på T tidligere burde jeg prøve igjen i kveld?
superspent75gravid Skrevet 8. mai 2009 #2 Skrevet 8. mai 2009 Er strekene like sterke da? Må ikke være sterkere for å være positiv, men er den svakere er den ikke positiv.. Jeg hadde tatt en test til i efta rundt kl 16, for LHøkningen skjer som regel utover dagen.. Lykke til:))
Simen og Julie Skrevet 8. mai 2009 Forfatter #3 Skrevet 8. mai 2009 den var veldig svakere... men jeg har ikke hatt en strek dær tidligere på sånne tester... men jeg kommer til å teste igjen i kveld når jeg kommer hjem fra jobb... håååper på eggløsning snart... vill ha bebis:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå