Anonym bruker Skrevet 7. mai 2009 #1 Skrevet 7. mai 2009 Har 1 uke til termin og våknet i natt av kjempevondt i korsryggen og veeeeldig ømme brystvorter. Dette har ikke gitt seg utover dagen . Er det et tegn på at det snart er i gang ? Noen som har erfart dette ?
mippe Skrevet 7. mai 2009 #2 Skrevet 7. mai 2009 Hei! Kan jo godt hende at det er noe på gang?:-) Jeg også har himla vondt i korsryggen...-har hatt en god stund... Kan hende at ungen har flyttet seg godt ned i bekkenet ditt, derfor du har vondt?...for det merka jeg veldig. vondt altså...også kan det være at fødselen på en måte er i gang...modningsprosessen. Jeg har følt det slik ganske lenge nå og jeg går på 5 dagen på overtid...Det kommer an på hvor vondt du har...hvordan vondt du har osv. Skal ikke se bort i fra at du er i gang veit du!!! Lykke til uansett!!!!
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2009 #3 Skrevet 8. mai 2009 hatt smerter i korsrygg i mange uker,og jeg er en uke på overtid,så nei..
line_mor Skrevet 10. mai 2009 #4 Skrevet 10. mai 2009 sist hadde jeg vondt i ryggen de siste to ukene før fødsel,så ja det kan ha noe med det å gjøre, natten før vannet gikk hadde jeg samme vondy,men mer smerte,så skjønte at det var noe på gang, lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå