Gå til innhold

Gravid! angst angst angst angst


L prøver igjen har blitt mamma

Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk min første positive graviditetstest i dag! Fikk time hos legen min allerede i morgen - han er helt fantastisk! Regner med å starte på medisiner så fort som mulig - og er utrolig nok fremdeles optimist:) Skal på hyttetur i helgen, legger inn status til uka:)

 

Kryss fingre og tær for meg jenter, jeg krysser bena ;)

Skrevet

Hei L prøver igjen!

Gratulerer!!! Så gode nyheter :-)

Jeg krysser alt jeg har, og sender deg alle gode tanker på at dette skal gå bra. Så godt at du har en super lege som tar deg på alvor!

Kos deg på hyttetur, og jeg venter spent på statusen til uka.

 

Stor klem

Skrevet

Ååååh, lykke til og gratulerer masse masse! Ja, veldig godt å ha en lege som vil hjelpe,- istedenfor en som jeg støtte på en gang..." Detter det ut,så detter det ut" sa han og trakk på skuldrene.... Hva er det for en ting å si til engstelige gravide med en historie bak seg med skuffelser...?

Tvi,tvi og heia både legen din og magen din :) Og kos deg på hyttentur!

Skrevet

 

OJ, Gratulerer så mye Lprøverigjen!

 

Kjempehyggelig (og skremmende!) med positiv test. Selv satt jeg her for 2 uker siden og visste ikke min arme råd av bare nervøsitet - skikkelig kjipt når det går galt gang etter gang. MEN; jeg ringte direkte til Hausken og fikk time 2 dager senere. Etter å ha sett på blodprøvene mine, satte de meg direkte på 0,4 Klexane. Så nå skal jeg på UL hos dem på tirsdag og se om det er noe aktivitet der. Er veldig spent! Har litt troa på det pga medisineringen.

 

Ønsker deg veldig mye lykke til - håper vi kan følge hverandre frem mot velskapte små vidunderbarn i januar!

 

Stor-LYkke-til-klem fra

Skrevet

Gratulerer så masse med graviditeten!!! Nå håper jeg virkelig du får god oppfølging, og riktig medisiner! Måtte det gå bra helt til slutt denne gangen! Jeg skal krysse fingre og tær for deg! Lykke til, og kos deg på hyttetur i helga!

Skrevet

GRATULERER! Denne gangen skal det gå bra!

 

Så ikke dette da jeg nettopp svarte deg i den andre tråden jeg, sorry :)

 

Krysser fingre og tær for deg - keep us posted!!

Skrevet

GRATULERE så masse. Dette SKAL gå bra. Kos deg i helgen, og hold oss oppdatert. Alltid like hyggelig med slitere som blir gravide igjen :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...