Comtessa Skrevet 4. mai 2009 #1 Skrevet 4. mai 2009 Sånn,da har jeg satt opp nytt treff i sandefjord. håper det er mange som har mulighet til å være med..
Happy2BeMumTo3 Skrevet 4. mai 2009 #3 Skrevet 4. mai 2009 Klart jeg kommer :-D Tror det blir en Oreo iskake da altså :-)) hihihi
nawi Skrevet 4. mai 2009 #4 Skrevet 4. mai 2009 Fra ingen treff, til to i løpet av en uke. Har man nå delt seg i to grupper, eller skal dere på begge treffene? Missforstå meg ikke, synes det er flott med treff;-) Da har jeg jo to å velge mellom - hvis jeg ikke får kommet meg på det ene. Gleder meg til å treffe dere alle sammen!
Happy2BeMumTo3 Skrevet 4. mai 2009 #5 Skrevet 4. mai 2009 Håper ikke vi er blitt til to grupper, hadde vært hyggelig om vi alle kunne treffes :-) men på det første treffet er det begrenset til Sept gravide av en eller annen grunn, så da ble det enklere å lage nytt treff for alle siden vi er flere med termin fra juni til sept-okt-des :-D
*love* Skrevet 6. mai 2009 #6 Skrevet 6. mai 2009 Jeg kommer mest sannsynlig også For info så er ikke treffet den 7. mai begrenset lenger
Lilly *mamma til 2 Skrevet 10. mai 2009 #8 Skrevet 10. mai 2009 Jeg blir gjerne med:) Men et lite forbehold, må ordne med barnevakt først.
Line ♥ Skrevet 11. mai 2009 #9 Skrevet 11. mai 2009 Jeg skal virkelig prøve å komme! Men må se hvordan jeg ligger an i løypa senere i dag Har virkelig LYST altså!!!! )
Happy2BeMumTo3 Skrevet 11. mai 2009 #10 Skrevet 11. mai 2009 Jeg har ikke fått ordnet med barnevakt for min 3 åring... mulig jeg tar med henne en tur . men får nesten se! aldri godt å si hva slags vending den 3 års trassen kan ta Ha en fin kveld jenter :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå