Gå til innhold

Quinny zapp eller Titanium baby breeze?


Anbefalte innlegg

Hei hei, er det noen som har god erfaring med begge vogner? Er så usikker på om jeg skal velge quinny eller breeze. Skal vi ha quinny er vi interessert i en brukt om noen har, sort eller turkis. Breeze tenkte vi kjøpe fra www.toffeliten.no om det blir aktuelt.

 

Jeg vil gjerne ha en vogn som kan brukes sammens med maxi cosi bilstol enkelt det første året til babyen. Og deretter bruke den til trilling på småturer og ferier. (vi har en annen vogn til dagligdagsbruk)

 

Vi har ei jente fra før så tenkte den også kunne brukes i sommer som reisetrille til hun. Ho er 3,5 år og veier 17 kg. Er ho da for tung for begge vognene?

 

Uansett så vil vognen mest bli brukt til nestemann da jenta vår egentlig er så godt som ferdig med vogn, er medst som sånn kjekt og ha dersom at vi uansett har kjøpt en før babyen kommer i sensommer.

 

Håper noen har gode erfaringer med begge vognene, må nesten bare bestille en snart eller finne en brukt.

 

 

Fortsetter under...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...