Anonym bruker Skrevet 30. april 2009 #1 Skrevet 30. april 2009 Jeg er i 5+5 i dag, men har en veldig sterk følelse av at jeg har mistet. Har ikke hatt noen blødninger, men har mistet alle symtomer på at jeg er gravid. Vil en graviditetstest vise svakere resultat hvis jeg har hatt en ma?
Anonym bruker Skrevet 30. april 2009 #2 Skrevet 30. april 2009 Det vet jeg rett og slett ikke, har kun satt meg inn i mitt tilfelle. Jeg skulle være over 11 uker nå men fikk vite på UL at forsteret sluttet å utvikle seg etter ca 3 uker. Jeg har ikke mistet noen av graviditestegnene (derfor kom det som et sjokk) og har heller ikke hatt noen blødninger, bare litt svakt brunlig utflod i det siste. Alle graviditesttestene jeg har tatt de siste 6 ukene har vært positive.. Ta deg en tur til legen og få time til UL. Lykke til!
Anonym bruker Skrevet 30. april 2009 #3 Skrevet 30. april 2009 Da jeg fikk en MA hadde jeg veldig sterke graviditetstester, så det er ikke noen måte å se det på. Det er to måter å sjekke dette på: UL og blodprøver (HcG) med 2 dagers mellomrom. Det sikreste er UL. Jeg mistet også mine symptomer, så det kan være lurt å følge magefølelsen din. Det kan hende at alt er i skjønneste orden, men kanskje det er lurt å sjekke....?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå