Seemly Skrevet 29. april 2009 #1 Skrevet 29. april 2009 Jeg har en sterk anbefaling på Herbalife sitt shapeworksprogram. Det skader jo ikke å ta en titt:) Linken finne du på profilen min
Anonym bruker Skrevet 29. april 2009 #2 Skrevet 29. april 2009 Spam, søppel, reklamemøkk. Det skader jo ikke å skaffe seg en ordentlig jobb.
Seemly Skrevet 30. april 2009 Forfatter #3 Skrevet 30. april 2009 Er det noen grunn til at du er anonym? Jeg elsker jobben min jeg,og kunne ikke tenkt meg noe annet. Jeg tjener sikkert mer enn du, og har nok mindre arbeidstimer også.
såpebobledama Skrevet 30. april 2009 #4 Skrevet 30. april 2009 Syns dette er spam, og at det burde fjernes.
Anonym bruker Skrevet 30. april 2009 #5 Skrevet 30. april 2009 Du må elske jobben din alt du gidder, men den går likevel ut på å forsøple dine omgivelser med spam og reklame. Ser du til høyre på siden? Der kan du kjøpe reklameplass alt du lyster, bare send en mail til de som eier nettstedet.
miss_knl*babynr3påvei* Skrevet 1. mai 2009 #6 Skrevet 1. mai 2009 vi er jo jammen meg gravid... hvorfor skulle vi slanke oss... jeg føler meg fantastisk som jeg er og har ikke noe planner om og slanke meg med det første
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå