Gå til innhold

Burder ikke graviditetstesten vært positiv?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Står på testen at den kan tas 4 dager før IKM, har IKM til torsdag, men i dagtidlig sto det ikke gravid. Da er jeg vel ganske sikkert ikke gravid?så må vel bare fortsette å prøve..

Off, syntes det er slitsom å prøve jeg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke gi opp! det er mange som produserer hcg hormonet sent. Da vil ikke testene slå ut før rundt eller etter IKM..... Mange her som ikke har testet positivt før etter IKM

 

Lykke til

Skrevet

Jeg håper jo virkelig, men er alt for utålmodig. Så har vel testen 4 ganger denne uka, he he. Så nå har jeg bestilt EL tester, graviditetstester og glidemiddel på nettm håper de kommer raskt.. Regner med at neste månden blir bedre og da skal alt prøves, he he..

Ikke gitt helt opp enda, men nå skal jeg ikke teste før jeg får de testene, damene på apoteket kjenner meg jo igjen nå, hihi..

Skrevet

Bare et lite tips... ikke bruk glidemiddel...det dreper svømmerne til mannen..

Skrevet

pre-seed kan visst fint brukes som glidemiddel. Det er spesielt for de som prøver å bli gravide og har lite el-slim..

Skrevet

Pre-seed som er bestilt, syntes ikke det er så gøy å prøve uten, blir sår av all prøvingen, he he....

Skrevet

Bare til informasjon, disse G-testene _KAN_ vise positivt utslag _INNTIL_ 4 dager før IKM. De gjør det ikke alltid. Det varierer fra kvinne til kvinne hvor raskt man produserer HCG i begynnelsen av svangerskapet, og egget fester seg 5-10 etter befruktning. Før det er festet så produserer man ikke HCG. Så det varierer også fra svangerskap til svangerskap hvor tidlig man tester positivt.

Og til sist. Så lenge tanta ikke er kommet på besøk er _IKKE_ håpet ute.

Lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...