Gå til innhold

Ja! :D


Kristi*trebarnsmor*

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er gravid! :D Jeg er så glad for å komme inn hit som jeg har gått og ønsket så lenge :) Fire dager før ikm i dag, og positiv test! Hurra! Jeg gleder meg vilt til å få et januarbarn!

 

Lykke til alle sammen.

Klem fra

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer!! :) Forstår godt at du gleder deg! Håper å komme inn her jeg også, har ikm om en uke. Hadde vært koselig med ett januarbarn :) Skal ta en test i slutten av uka, tiden går utrolig sakte!

 

Skrevet

Tusen takk! Du får ha lykke til! Jeg vet alt om at tiden går fryktelig sakte....! Endelig over for min del :) Da er det bare å vente på at åtte uker skal snegle seg avgårde..... ;)

Skrevet

Gratulerer so masse!!!!For en opplevelse det må vere å endelig få det til,etter mykje venting!!!Eg har venta i 3 1/2 år på gullet,og ska teste om gullet kjem imorga!Håper vi klare det alle sammen!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...