Gjest 5 andre Skrevet 25. april 2009 #1 Skrevet 25. april 2009 Vi har en Isak og en Sara, og venter ei jente til Hvilket navn passer best? (Ikke hvem synes du er finest, men hvem klinger best med de vi allerede har) Isak Sara Elea Isak Sara Kaia Takk
Jeanskin Skrevet 25. april 2009 #2 Skrevet 25. april 2009 Kaia!! Ikke for å kommentere eller noe sånt, men har du tenkt på Olea? Hadde det vært Olea i stedet for Elea, synes jeg Olea passer best. Men dersom det er Elea og Kaia det står mellom, passer Kaia best.
prebs Skrevet 25. april 2009 #4 Skrevet 25. april 2009 Jeg synes begge klinger bra til søsknene, men jeg liker absolutt Kaia best:)
Gjest 5 andre Skrevet 25. april 2009 #5 Skrevet 25. april 2009 Jeg og liker Kaia best, men det gjør ikke pappa'n. Har 12 uker på å bli enige da :-)
Azora Skrevet 25. april 2009 #8 Skrevet 25. april 2009 Navnet Kaia passa ikke til Isak og Sara i det hele tatt, synes jeg! Ville helt klart valgt Elea av de to.
(Oktober) Skrevet 27. april 2009 #9 Skrevet 27. april 2009 Jeg synes Kaia.. Var noe med at bostaven -a var så tydelig i alle tre navnene. Ikke på samme måte med Elea.. Begge navn er fine!
Vrimle Skrevet 27. april 2009 #11 Skrevet 27. april 2009 Elea klinger bra! Men kan du ikke vurdere Enea? synes det hadde vært kjempebra sammen med de to andre navna:)
Gjest Skrevet 27. april 2009 #12 Skrevet 27. april 2009 Jeg synes ikke Kaia passer OVERHODET. Isak og Sara er bibelske navn, og når man har valgt det på de to første, synes jeg bare det blir rart å ikke fortsette i samme "rekke". Hva med; Isak, Sara, Lea Isak, Sara, Rakel Isak, Sara, Ada Isak, Sara, Anna Isak, Sara, Julia Isak, Sara, Lydia
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå