muffin25 Skrevet 19. april 2009 #1 Skrevet 19. april 2009 Venter på brevet om å teste spermen til min bedre halvdel.. Han og jeg selvf er redd det er "dødt hav" da testiklene ikke falt ned som de skulle? men ble snittet ned i 4 klasse.. Men om vi må ha en donor, da vet han ikke om han vil.. at det ikke er hans barn osv osv.. Noen som har noen tanker ?
RTprøver Skrevet 19. april 2009 #2 Skrevet 19. april 2009 Skulle det være tilfellet, så regner jeg med at han produserer sæd, selvom. Og da kan dere bruke TESA i forbindelse med assistert befruktning. Da henter de ut sædceller fra selve testikkelen, eller bitestikkelen, ved hjelp av et lite inngrep med sprøyte. Private klinikker gjør ihvertfall dette, så regner med at private også gjør det. Lykke til
❤️Ønskebarn1&2❤️ Skrevet 19. april 2009 #3 Skrevet 19. april 2009 Dette er en vanskelig prosess. Min samboer ga utrykk for det samme. Ene testikkelen hans ble opperert ned i skole alder. Vi må bruke donor for å få barn. Før vi fikk det endelige resultatet virket det som han ikke ville bruke donor men når han viste at det var eneste mulighet så ville han det. Vi er i gang med ivf med donor. Men ta ikke sorgene på forskudd. TESA kan være en mulighet for dere. Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå