Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, hva synes dere om Erle Kornelie, var det fint?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Syntes det var fint.. Liker Erle godt.. Men jeg trur jeg foretrekker Kornelia.. Syntes det høres bedre ut også, så blir det ikke to E-endinger etter hverandre..

Skrevet

Er ikke så glad i Erle, men det kan ha sammenheng med at man sier "ÆLE" her på østlandet, og ikke Erle med tydelig R. Kornelie blir litt smør på flesk, så jeg tror jeg ville valgt enten eller (evt. KorneliA bak Erle).

 

 

Skrevet

Synes også det ble for mye med to e-endinger. Erle Kornelia er nydelig:)

Skrevet

Jeg liker ikke så godt e e endinger. Erle Kornelia synes jeg var fint:)

Skrevet

Liker ikke i det hele tatt.

Skrevet

Jeg synes det var ganske pent :)

Men jeg er enig i at Erle KorneliA er enda penere! :)

Skrevet

Erle KorneliA uten tvil.

Skrevet

Takk for tilbakemeldinger :) Tror jeg er enig med dere i at Erle Kornelia er finest. Er ikke sikker på om barnet skal ha dobbelt navn enda, liker egentlig enkelt navn bedre, men synes Erle er litt "stusslig" alene.

 

Døtrene våre liker Konstanse, hva synes dere om det?

Skrevet

Konstanse er pent,men ikke sammen med erle.

Hadde gått for Erle Kornelia hvis jeg var deg.

Dere kan bruke Erle og la Kornelia være et tilleggsnavn.

Skrevet

Erle er et koselig navn, som jeg synes står fint aleine. Kornelie/-a liker jeg ikke. Konstanse er litt bedre, da...

Skrevet

Liker ikke kombinasjonen, og synes heller ikke Kornelie er noe særlig fint. Ikke Kornelia heller, for den saks skyld. Erle er OK.

Skrevet

Det første jeg tenkte var oi, det var pent! Så det får jeg stå for. Men, Erle Kornelia er også fint!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...