Plutselig_gravid Skrevet 26. mars 2009 #2 Skrevet 26. mars 2009 Ja! Jeg fikk "mensen" til riktig tid og alt. Mistenkte derfor ikke graviditet.
Liljekonvall<3 Skrevet 26. mars 2009 #3 Skrevet 26. mars 2009 nei, men du kan jo ha det som kalles for festningsblødning? Men det er jo første måneden bare da.. man skal ikke blø friskt blod når man er gravid, men mensensmertene kommer ofte likevel..
Plutselig_gravid Skrevet 26. mars 2009 #4 Skrevet 26. mars 2009 Jeg hadde "mensen" to mnd på rad jeg selv om jeg var gravid. Er noen som blør friskt blod når de er gravide uten at det er noe galt. En venninne av meg fant ut at hun var gravid da hun var ca 26 uker på vei. Hun hadde "mensen" til riktig tid hver måned. Plutselig begynte magen å bevege på seg og da kom hun seg til legen rimelig kjapt ja. Jenten hennes er nå 5 år
MammaMø85 Skrevet 26. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 26. mars 2009 Takk for svar. Siste uka har jeg vært så kvalm på kveldene, og på kanten til halsbrann. Pleier ikke å ha disse plagene ellers.. Kanskje jeg skal ta en test for "morro" skyld. Hadde ikke tenkt siden jeg nettopp har hatt mensen...men hvis det er som dere sier, så skal man vel ikke være sikker på noe som helst
Liljekonvall<3 Skrevet 26. mars 2009 #6 Skrevet 26. mars 2009 hmm.. da legger jeg meg flat! Trodde ikke at man skulle blø jeg, men det finnes vel unntak der også! Uansett er det vel kanskje lurt å undersøke hvorfor man blør..?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå