Miranda♥Adriana&Maximilian Skrevet 24. mars 2009 #1 Skrevet 24. mars 2009 Har alltid tenkt ''Leah er finest skrevet slik!''.. Men nå i det siste har jeg blitt litt usikker.. Hva syns dere ; Leah eller Lea?
Miranda♥Adriana&Maximilian Skrevet 24. mars 2009 Forfatter #2 Skrevet 24. mars 2009 I Sverige og Danmark brukes Lea, hvertfall det som er på topplisten.
Gjest Skrevet 24. mars 2009 #7 Skrevet 24. mars 2009 Skjønner ikke hva den siste h-en skal være godt for! Lea.
Miranda♥Adriana&Maximilian Skrevet 24. mars 2009 Forfatter #9 Skrevet 24. mars 2009 Jeg er mest glad i Hannah, Sarah, men Lea/Leah er jeg ikke sikker på. Synes navnet er nydelig :-) Leamus ja, hehe :-P Men det er jo det samme med ''melena'', men syns Melina er veldig pent )
Lykkelig mamma:) Skrevet 24. mars 2009 #11 Skrevet 24. mars 2009 Min datter heter Leah, og jeg synes at h på slutten setter en ekstra spiss på navnet. Nydelig navn uansett:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå